Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Ünsan Petrol Nakliyat Tur. İnşaat Madencilik Sanayi Tic. Ltd. Şti.

İnşaat sektöründe ağrılıklı çalışmalar; inşaat temel malzemesi olan  torbalı ve dökme çimentonun doğu ve güneydoğu bölgelerinin tamamına satışı ve sevkiyatı yapılmaktadır.

Sulama yapılarından; baraj inşaatlarına, bina inşaatlarından; kentsel altyapı inşaatlarına, yol inşaatlarından; endüstriyel yapılara kadar birçok farklı projeyi gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir. Firmamız Doğu ve Güneydoğu Limak Çimento Ana bayiliğini yapmaktadır.

Firmamız özellikle çimento fabrikalarının hammadde ihtiyaçlarını karşılamakta olup özellikle  alçı taşı ,demir cevheri, kömür, alçı taşı, volkanik curuf, krom, boksit maden ocaklarını işletmektedir. Maden ocaklarımız Kurtalan, Şanlı Urfa, İslahiye Van, Şırnak Bitlis 'de faaliyet göstermektedirler.

İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; bölgede bulunan çimento fabrikalarını hammadde ihtiyacını tamamını karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır.

Firmamız petrol ve ürünleri satışında KADOİL'in bayiliğini yapmaktadır.
İş İlanları
Şehirler arası deneyimli tır şöförleri alınacaktır.
İş başvuru formu için tıklayınız.
Başkanın Mesajı
1996 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan ÜNSAN LTD. ŞTİ. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber
devamı...
Kalite Politikası
Biz, ürettiğimiz hizmetlerde çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm mevzuat ve düzenlemelere uyar, sürekli iyileştirmek için çaba harcarız. Faaliyetlerimizi yürütürken devamı...