Sektörlerimiz

Ünsan İnşaat
Ünsan Petrol Nakliyat Tur. İnşaat Madencilik Sanayi Tic. Ltd. Şti.

İnşaat sektöründe ağrılıklı çalışmalar; inşaat temel malzemesi olan  torbalı ve dökme çimentonun doğu ve güneydoğu bölgelerinin tamamına satışı ve sevkiyatı yapılmaktadır.

Sulama yapılarından; baraj inşaatlarına, bina inşaatlarından; kentsel altyapı inşaatlarına, yol inşaatlarından; endüstriyel yapılara kadar birçok farklı projeyi gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir. Firmamız Doğu ve Güneydoğu Limak Çimento Ana bayiliğini yapmaktadır.

Firmamız özellikle çimento fabrikalarının hammadde ihtiyaçlarını karşılamakta olup özellikle  alçı taşı ,demir cevheri, kömür, alçı taşı, volkanik curuf, krom, boksit maden ocaklarını işletmektedir. Maden ocaklarımız Kurtalan, Şanlı Urfa, İslahiye Van, Şırnak Bitlis 'de faaliyet göstermektedirler.

İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; bölgede bulunan çimento fabrikalarını hammadde ihtiyacını tamamını karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır.

Firmamız petrol ve ürünleri satışında KADOİL'in bayiliğini yapmaktadır.
Ünsan Madencilik


Firmamız özellikle çimento fabrikalarının hammadde ihtiyaçlarını karşılamakta olup özellikle  alçı taşı ,demir cevheri, kömür, alçı taşı, volkanik curuf, krom, boksit maden ocaklarını işletmektedir. Maden ocaklarımız Kurtalan, Şanlı Urfa, İslahiye Van, Şırnak Bitlis 'de faaliyet göstermektedirler. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; bölgede bulunan çimento fabrikalarını hammadde ihtiyacını tamamını karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır.
Ünsan Petrol ve Petrol Ürünleri
Firmamız petrol ve ürünleri satışında KADOİL'in bayiliğini yapmaktadır.
ÜN-NAK Nakliyat Uluslarası Taşımacılık


Firmamız araç filosuyla bölgede nakliye ve diğer lojistik hizmetlerde büyük aşama kaydetmiştir. Her türlü lojistik ve nakliye hizmetinizi karşılayabilecek kapasitelere ulaşmış bulunmaktayız.